Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Chłopiec z burzy (2D/dubbing)

„Chłopiec  z burzy”

Reż. Shawn Seet

Wyk.: Finn Little, Geoffrey Rush, Jai Courtney

Prod. Australia 2019, 99 min

 

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 lutego 17:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
28 lutego 16:30 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Lego Przygoda 2 (2D/dubbing)

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO®niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 lutego 17:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
21 lutego 17:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
22 lutego 16:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
23 lutego 15:30 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
24 lutego 15:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Męski Kwartet Wokalny ACCORD

Grupa powstała w 1998 roku – stworzyli ją absolwenci Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Tarnopolu, którzy w swoim życiu łączą edukację z twórczością muzyczną. W okresie swojej działalności zespół zdobył przychylność i uznanie ukraińskiej i europejskiej publiczności . W roku 2004 uzyskał stał się solistycznym zespołem wokalnym Tarnopolskiej Filharmonii Obwodowej. Kwartet wokalny “Akord” śpiewa w stylu “ A Cappella”. Repertuar grupy liczy około 200 dzieł, na który składają się ukraińskie pieśni ludowe, pieśni narodów świata, dzieła muzyki klasycznej a także muzyka duchowna.

 

Kierownikiem artystycznym zespołu jest zasłużony artysta Ukrainy, docent Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Tarnopolu – Jewgen Guńko, wymagający interpretator i aranżer miniatury wokalnej.

 

PROGRAM KONCERU:

Oj, czyj to koń stoi - Pieśń tradycyjna Ponury - J. Barnicz (tango) Ej,przelecial ptaszek - Tekst ludowy/muzyka Sygietyński Polonez - M. K. Ogiński Nieudane Zaloty - Wiązanka tradycyjnych pieśni ukraińskich Na kieleckim polu - W. Lachman Oj Mariczko - Pieśń tradycyjna aranż I. Żuk Kolomyjka - A. Gnatyshina Umarł Maciek umarł - Polska pieśń ludowa Kosił Jaś koniczynę - Białoruska piosenka ludowa

PRZERWA

El condor pasa - D. A. Robles Taniec małych łabędzi - P. Czajkowski / parafraza Heaven is a Wonderful place - Spirituals / K. Koperski How deep is your love - B Gees Les champs elysees - Pierre Delanoëм/ Michael Besame Mucho - C. Velazques Turna di Sorrento Щедрик - Arr. L. Leontovich O Sole mio - E. Capua

 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
09 marca 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 (2D)

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

[opis dystrybutora kino]

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 lutego 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
21 lutego 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Narodziny gwiazdy (2D/napisy)

Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine'a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi. Wtedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę, Ally (Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sukces. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 lutego 20:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
23 lutego 19:30 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
24 lutego 17:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Planeta Singli 3 (2D)

Trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów! Wraz z powrotem dotychczasowych, uwielbianych bohaterów (Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz) na wielkim ekranie pojawią się nowe, zaskakujące nazwiska. W jakich rolach wystąpią Bogusław Linda i Borys Szyc? O tym widzowie dowiedzą się już na Walentynki 2019! Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 lutego 18:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
23 lutego 17:30 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
24 lutego 19:30 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
27 lutego 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
28 lutego 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY