Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Avengers: Koniec gry (2D/dubbing)

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana. 

Zobacz zwiastun reżyseria: Anthony Russo Joe Russo scenariusz: Christopher Markus Stephen McFeely   oceń twórców  gatunek: Akcja Sci-Fi produkcja: USA premiera: 25 kwietnia 2019 (Polska) 24 kwietnia 2019 (świat)    
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 maja 20:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Bolek i Lolek (2D/dubbing)

Pierwszy dzień wakacji, Na biwaku, Luna-park, Morska przygoda, Skarb

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 czerwca 14:30 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Kręcisz mnie (2D/napisy)

Niepoprawny podrywacz postanawia uwieść Julie udając osobę jeżdżącą na wózku. Gdy poznaje jej siostrę, również poruszającą się w ten sposób, musi kontynuować maskaradę.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 maja 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
30 maja 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
31 maja 18:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Muzyczne twarze Jacka Kawalca

Projekt - „Muzyczne Twarze Jacka Kawalca”.
Stworzyliśmy wyjątkowy i atrakcyjny koncert, który dzięki ponadczasowemu repertuarowi trafia do szerokiej grupy widzów. Jacek Kawalec znany dotąd głównie jako aktor, prezentuje znakomity warsztat wokalny w utworach najwybitniejszych wokalistów wszech czasów. Jacek Kawalec, którego umiejętności mogliśmy już poznać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” śpiewa ekstremalnie różnymi głosami wcielając się wokalnie w postaci takich artystów jak Sting, Louis Armstong, Robert Plant, czy Czesław Niemen i wielu innych. Występ wzbogacony jest aktorskimi interpretacjami satyrycznych tekstów sięgających do formy szlachetnego, tradycyjnego kabaretu sięgającego w stylistyce do takich wzorców, jak „Kabaret Starszych Panów”, czy „Dudek”. Koncert w zależności od oczekiwań trwa od 60 do 90 minut.

(Solista - Jacek Kawalec, Julia Chmielnik - instrumenty klawiszowe, wokal i Bartłomiej Papierz - gitary)

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 maja 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo

Panda i Banda

 Rosyjska produkcja przedstawia nam Miśka Krzyśka, którego spokojne i ułożone życie zostaje zakłócone przez pojawienie się nowonarodzonej pandy. Wraz ze swoimi przyjaciółmi musi udać się w daleką drogę i oddać małą zgubę rodzicom.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 maja 17:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
26 maja 14:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
28 maja 17:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
29 maja 17:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
30 maja 17:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Panda i Banda (2D/dubbing)

Pewien niedoświadczony bocian przynosi małą pandę pod niewłaściwy adres. Grupa przyjaciół - niedźwiedź, wilk, tygrys i królik, staje przed wyzwaniem dostarczenia malucha do jego prawdziwego domu po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa obfitować będzie w niesamowite przygody, a kumple, którzy muszą pokonać gigantyczną przestrzeń, będą poddani niejednej próbie charakteru.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 maja 16:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Reksio (2D/dubbing)

Reksio marzyciel, Reksio aktor, Reksio detektyw, Reksio strażak, Reksio gospodarz

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 czerwca 12:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

Reprezentacyjny Zespół Tańca HERETI z Lagodechi - Gruzja

Reprezentacyjny Zespół Tańca HERETI z Gruzji ,45 występujących osób

Dyrektor artystyczny: KakHA KOBAKHIDHE

CHoreograf: Sopho Themaladhe

Prowadzenie: JERZY TAMADA-CIEMNOLONSKI

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 czerwca 17:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY

TOPIELISKO. Klątwa La Llorony (2D/napisy)

HORROR. La Llorona. Płacząca kobieta. Przerażająca zjawa uwięziona między Niebem i Piekłem, skazana na okrutny los, który przypieczętowała własnymi czynami. Samo wymienienie jej imienia wzbudzało postrach na całym świecie od pokoleń. Za życia utopiła własne dzieci w szale zazdrości, po czym rzuciła się za nimi w rzeczne odmęty, płacząc z bólu. Teraz jej łzy są wieczne. Niosą ze sobą śmierć. Ci, którzy usłyszą jej wołanie w mroku nocy, są zgubieni. La Llorona czai się w ciemności i poluje na dzieci, rozpaczliwie usiłując zastąpić nimi własne. Z każdym kolejnym stuleciem jej żądza stawała się coraz bardziej nienasycona... a jej metody — coraz okrutniejsze. W latach 70. XX wieku w Los Angeles La Llorona grasuje w mroku nocy, prześladując dzieci. Pracownica opieki społecznej, która zignorowała ostrzeżenie matki z problemami podejrzanej o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo, wkrótce trafia wraz ze swoimi małymi dziećmi do przerażającego nadprzyrodzonego świata. Ich jedyną szansą na przetrwanie śmiercionośnego gniewu La Llorony może być pozbawiony złudzeń ksiądz, odprawiający mistyczne obrzędy, aby utrzymać zło w ryzach na skraju światów, gdzie ścierają się ze sobą strach i wiara. Strzeżcie się jej mrożącego krew w żyłach lamentu... Nie cofnie się przed niczym, aby zwabić was w ciemność. Bo jej cierpienie nie ma końca. Jej dusza nigdy nie zazna spokoju. Nie ma ucieczki od klątwy La Llorony.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 maja 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY
28 maja 19:00 Chełmno, Kinoteatr Rondo
BILETY