Śnieżne Boże Narodzenie z Andre Rieu - Chełmno

Mamy dla Państwa zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!
Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?
Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Grudzień 2023

17 .12

 niedziela

 16:00

Chełmno

Kinoteatr Rondo

dostępne bilety: 226

kup bilet

30 .12

 sobota

 14:00

Chełmno

Kinoteatr Rondo

napisy
2D

dostępne bilety: 259

kup bilet

Styczeń 2024

14 .01

 niedziela

 15:00

Chełmno

Kinoteatr Rondo

napisy
2D

dostępne bilety: 256

kup bilet